Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Architektura instytucjonalna Część VIII

Pięć wspaniałych projektów sprzed niemal dwóch lat w ramach naszej 8.
wyboru wcześniejszych projektów instytucjonalnych.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Rothoblaas limited Company / monovolume Biuro Rothoblaas to działająca na dużą skalę komercyjna firma specjalizująca się w systemach montażowych i elektronarzędziach dla przemysłu drzewnego.
Magazyn i uruchomienie znajdują się na parterze, a na górnym piętrze znajduje się salon wystawowy.
Celem projektu było stworzenie kompaktowego budynku o wysokim poziomie rozpoznawalności (czytaj więcej.) AMD Lone Star Campus / TBG Partners Technology Technology Advanced Micro Devices.
(AMD) nowy.
Lone Star.
kampus.
położony przy 7171 Southwest Parkway w Austin.
został wyróżniony certyfikatem LEED Gold przyznawanym przez US Green Building Council, dzięki czemu jest największym kampusem korporacyjnym z certyfikatem LEED w Teksasie.
W styczniu 2008 r.
Kampus o łącznej wysokości 190 milionów funtów, o powierzchni 870 000 stóp kwadratowych, został otwarty w 59-akrowym obszarze w południowym Austin (czytaj dalej.) Frog Queen / SPLITTERWERK Zespól projektowy SPLITTERWERK z Grazu otrzymał zlecenie zaprojektowania tego budynku siedziby dla PRISMA Engineering, firma zajmująca się technologią maszynową i silnikową również z siedzibą w Grazu.
Celem było zaprojektowanie struktury, która pomieściłaby różne programy badawczo-rozwojowe firmy, oraz selektywne prezentowanie pracy różnym gustom często konkurujących klientów (czytaj więcej.) Siedziba główna IFAW / DesignLAB Architekci zaprojektowali siedzibę główną w Bostonie DesignLAB Architects dla Międzynarodowego Funduszu na Rzecz Dobrostanu Zwierząt (IFAW).
Biorąc pod uwagę misję IFAW (.
Zapewnić lepszy świat dla zwierząt i ludzi.), Wyzwaniem było włączenie tego poprzez zrównoważony projekt (czytaj więcej.) Graduate Aerospace Laboratories / John Friedman Alice Kimm Architekci Graduate Aerospace Laboratories w California Institute of Technology (GALCIT) był jednym z najbardziej znaczących i rewolucyjnych osiągnięć w krótkiej historii lotów, jednak do czasu, kiedy po raz pierwszy odwiedziliśmy ten dział w 2006 roku, jego historycznie chronione obiekty zaprojektowane przez Bertranda Goodhue i skonstruowane w 1921 roku ledwo widziałem jakąkolwiek modernizację (czytaj więcej.)
[podobne: hemnes ikea, strop krzyżowo zbrojony, olx pszczyna ]

Powiązane tematy z artykułem: hemnes ikea olx pszczyna strop krzyżowo zbrojony