Nowoczesna architektura : Młodzi architekci Stwórzcie „Stowarzyszenie Adobe dla kobiet” / blaancową architekturę bez granic i CaeiroCapurso

Dzięki uprzejmości bezgranicznej architektury i CaeiroCapurso Chęć pomocy upośledzonym populacjom oraz troska o to, jak powinniśmy zarządzać zasobami planet, przyniosły dwa młode biura architektoniczne.
blaanc bez granic architektury i CaeiroCapurso.
razem, aby stworzyć stowarzyszenie non-profit, które może przyczynić się do tych przyczyn.
Celem stowarzyszenia Adobe dla kobiet jest odzyskanie i nauczanie wernakularnych umiejętności budowlanych, a jednocześnie pomoc kobietom w potrzebie, kobietom, które często są prawdziwym filarem rodziny i które wychowują dzieci pomimo ogromnych trudności, z którymi się borykają.
Ich pierwszy projekt jest inspirowany pracą meksykańskiego architekta Juana José Santiba.
Ez, który dwadzieścia lat temu pomógł dwudziestu kobietom w trudnych warunkach życia w budowie własnych domów.
Dwie dekady później firma Adobe dla kobiet zaplanowała budowę dwudziestu zrównoważonych domów w rdzennej wiosce San Juan Mixtepec w południowo meksykańskim stanie Oaxaca.
Więcej zdjęć i krótki opis projektu po przerwie.
Pomimo niedawnej historii i posiadania bardzo niewielu zasobów, zaangażowanie i poświęcenie tych kobiet, dla których skupia się pierwsza inicjatywa, pozwoliło ośmiu domom na rozpoczęcie budowy.
Kobiety przyczyniają się do ciężkiej pracy w procesie budowlanym, materializując marzenie o życiu.
mając dom, który mogą nazwać własnym.
Dzięki uprzejmości bezgranicznej architektury i CaeiroCapurso Domy przeznaczone są dla 20 kobiet w trudnych warunkach, które wezmą udział w procesie budowlanym.
Powoli dostosują swój przyszły dom, a jednocześnie znajdą poczucie własnej wartości, zdolności do pracy i nadzieję, że przekształcą przestrzenie w bezpieczne, opiekuńcze miejsca dla swoich rodzin.
Domy są energooszczędne i zbudowane z lokalnych materiałów, takich jak adobe i bambus.
Każdy dom kosztuje tylko 3 830,84.
(cena za pół metra kwadratowego w Paryżu lub Amsterdamie lub metr kwadratowy w stolicach bałtyckich).
Te kobiety walczyły całe życie o swoje dzieci i ich godność.
Dzięki naszej pracy i twojej pomocy mogą nadal to robić we własnym domu.
Dzięki bezgranicznej architekturze i CaeiroCapurso Dom jest żywą przestrzenią społeczeństwa: w nim mieszkańcy nie tylko żyją, sypiają i spędzają większość swojego wolnego czasu, ponieważ używają go jako miejsca integracji rodzinnej, dla swoich dzieci.
edukacja i reprodukcja wartości etycznych identyfikujących grupy ludzkie, w których przekazywane są tradycje, zwyczaje i kultura narodowa.
Oaxaca jest jednym ze stanów, w których warunki życia są najbardziej krytyczne.
Nie tylko problemy sanitarne i energetyczne są niepokojące, ale także fakt, że wiele osób mieszka w domach z jednym pokojem.
Dzięki uprzejmości architektury bez granic i CaeiroCapurso Aby uzyskać więcej informacji na temat organizacji, odwiedź tutaj.
[przypisy: praktiker zabrze godziny otwarcia, domek drewniany całoroczny, olx police ]

Powiązane tematy z artykułem: domek drewniany całoroczny olx police praktiker zabrze godziny otwarcia