Nowoczesna architektura : Stopnie przeszklenia

Palais Quartier.
Wikimedia Commons / Saibo Glazing zawsze był stosowany w architekturze, aby przekazać i uzupełnić estetykę.
Jego użycie ilustruje przestrzenie, przejścia między woluminami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz moduluje ilość przenikania światła.
Mając to na uwadze, producenci szyb są ciągle nowymi produktami, aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom projektantów.
Bez względu na to, czy jest to krzywoliniowe, teksturowane, kolorowe, laminowane itp., Rosnąca dostępna różnorodność rośnie w coraz większym stopniu.
Wraz z rozwojem technologii, ulepszenia w technice szklenia przebiegają równolegle.
Wysokowydajne szklenie ma szczególne znaczenie w obecnych warunkach w kierunku odpowiedzialnego i energooszczędnego projektu.
Dzięki nowym procesom produkcyjnym możliwe jest uzyskanie wyjątkowo przezroczystego oszklenia, które zapewnia znacznie bardziej widoczne światło, a jednocześnie łagodzi odblaski, zyski ciepła słonecznego i szkodliwe promienie UV.
Przewymiarowane wymiary to kolejna funkcja, która wciąż rośnie, gdy zakłady produkcyjne inwestują w swoje zakłady produkcyjne.
Veer Towers.
Erin Bass Jednym z przykładów architektury wykorzystującej zaawansowaną technologię oszklenia jest Palais Quartier we Frankfurcie w Niemczech.
Wieże są pokryte szkłem Guardian Sunguard SuperNeutral 62.
Przeszklenie ma jeden z najwyższych współczynników pochłaniania promieniowania słonecznego na rynku, z 62% transmisją światła widzialnego i współczynnikiem wzmocnienia cieplnego 0,31.
Aria Resort & Hotel.
Erin Bass Niektórzy producenci szyb produkujący ciekawe produkty to; Nathan Allen Glass Studios, Chromatics Glass Inc., PPG Industries i Tubelight.
Aria Resort & Hotel.
Erin Bass References: www.archrecord.construction.com, www.nxtbook.com Zdjęcia: Erin Bass, użytkownik Wikimedia Commons: Saibo
[podobne: domek drewniany całoroczny, czym ocieplić poddasze, olx czarnków ]

Powiązane tematy z artykułem: czym ocieplić poddasze domek drewniany całoroczny olx czarnków